Posh Beauty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Posh Beauty

Forum Stila.
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ljubavni Problemi

Go down 
+3
wentworth.miller
Paris *Star
Zvjerka
7 posters
Autor/icaPoruka
Zvjerka
Admin
Admin
Zvjerka


Broj postova : 137
Age : 31
Location : Karlovac
Registration date : 13.08.2007

ljubavni Problemi Empty
PostajNaslov: ljubavni Problemi   ljubavni Problemi Icon_minitimesub kol 25, 2007 6:24 pm

imate li ih?

ja ih nemam.
[Vrh] Go down
http://poshbeauty.blog.hr
Paris *Star

Paris *Star


Broj postova : 7
Registration date : 17.08.2007

ljubavni Problemi Empty
PostajNaslov: Re: ljubavni Problemi   ljubavni Problemi Icon_minitimened kol 26, 2007 4:59 pm

ja imam ljubavnih problema....volim jednog dečka već proklete 3 godine i nekako mu toi pokušavam nabit na nos,al je on priglup i nikako da skuži!!!!!!! Oko dve godine tak se zajebavamo i natežemo tam vam i on nikak da kaže bok...kad je napokjon to izreko...izreko je to mojoj frendici....ma sjajno...mislim znam da ju pozdravlja zato šta živi u njegovom kvaru,ali nnju zna kraće od mene
[Vrh] Go down
Zvjerka
Admin
Admin
Zvjerka


Broj postova : 137
Age : 31
Location : Karlovac
Registration date : 13.08.2007

ljubavni Problemi Empty
PostajNaslov: Re: ljubavni Problemi   ljubavni Problemi Icon_minitimened kol 26, 2007 9:10 pm

Paris *Star je napisao/la:
ja imam ljubavnih problema....volim jednog dečka već proklete 3 godine i nekako mu toi pokušavam nabit na nos,al je on priglup i nikako da skuži!!!!!!! Oko dve godine tak se zajebavamo i natežemo tam vam i on nikak da kaže bok...kad je napokjon to izreko...izreko je to mojoj frendici....ma sjajno...mislim znam da ju pozdravlja zato šta živi u njegovom kvaru,ali nnju zna kraće od mene

affraid koliko dugo...joj moras se odljubiti... Sad
[Vrh] Go down
http://poshbeauty.blog.hr
wentworth.miller

wentworth.miller


Broj postova : 20
Age : 31
Registration date : 25.08.2007

ljubavni Problemi Empty
PostajNaslov: Re: ljubavni Problemi   ljubavni Problemi Icon_minitimepon kol 27, 2007 9:55 am

Paris *Star je napisao/la:
ja imam ljubavnih problema....volim jednog dečka već proklete 3 godine i nekako mu toi pokušavam nabit na nos,al je on priglup i nikako da skuži!!!!!!! Oko dve godine tak se zajebavamo i natežemo tam vam i on nikak da kaže bok...kad je napokjon to izreko...izreko je to mojoj frendici....ma sjajno...mislim znam da ju pozdravlja zato šta živi u njegovom kvaru,ali nnju zna kraće od mene

ajme, pa moraš nekako rješiti, ako on prvi neće reći bok, onda ti napravi prvi korak....
[Vrh] Go down
http://wentworthmiller.forumotion.com/
Paris *Star

Paris *Star


Broj postova : 7
Registration date : 17.08.2007

ljubavni Problemi Empty
PostajNaslov: Re: ljubavni Problemi   ljubavni Problemi Icon_minitimepon kol 27, 2007 10:27 am

Znam da mu mopram peva reć bok i odlučila sm da hoću..sam dok ga vidim-a to će potrajat! i da znam da se moram odljubit ali moja ljubav je toliko snažna da ja ne mogu protiv nje..ne mogu protiv ljubavi ne mogu protiv srca!! A to je tako teško!!!
[Vrh] Go down
Zvjerka
Admin
Admin
Zvjerka


Broj postova : 137
Age : 31
Location : Karlovac
Registration date : 13.08.2007

ljubavni Problemi Empty
PostajNaslov: Re: ljubavni Problemi   ljubavni Problemi Icon_minitimepon kol 27, 2007 4:04 pm

Paris *Star je napisao/la:
Znam da mu mopram peva reć bok i odlučila sm da hoću..sam dok ga vidim-a to će potrajat! i da znam da se moram odljubit ali moja ljubav je toliko snažna da ja ne mogu protiv nje..ne mogu protiv ljubavi ne mogu protiv srca!! A to je tako teško!!!

bas tuzno... Sad fkt nisam dugo tak bila...
[Vrh] Go down
http://poshbeauty.blog.hr
Paris *Star

Paris *Star


Broj postova : 7
Registration date : 17.08.2007

ljubavni Problemi Empty
PostajNaslov: Re: ljubavni Problemi   ljubavni Problemi Icon_minitimesri kol 29, 2007 6:26 pm

ak je ostalima to tužno....možeš sam zamislit kak je meni! Sad
[Vrh] Go down
Kate*

Kate*


Broj postova : 27
Age : 29
Location : Karlovac
Registration date : 27.08.2007

ljubavni Problemi Empty
PostajNaslov: Re: ljubavni Problemi   ljubavni Problemi Icon_minitimepet kol 31, 2007 12:54 am

ljubavni problemi hmmm??? scratch pa nekada sam ih imala ali sam odlucila da se stim vise necu zabrinjavat!!! afro
[Vrh] Go down
Paris *Star

Paris *Star


Broj postova : 7
Registration date : 17.08.2007

ljubavni Problemi Empty
PostajNaslov: Re: ljubavni Problemi   ljubavni Problemi Icon_minitimepet kol 31, 2007 6:36 pm

često ljudi odluče nešt sm tak....al kad je riječ o problemima to se ne može sam tak zanemarit...i kak ti uspjeva??
[Vrh] Go down
Kate

Kate


Broj postova : 21
Age : 29
Location : Karlovac
Registration date : 27.08.2007

ljubavni Problemi Empty
PostajNaslov: Re: ljubavni Problemi   ljubavni Problemi Icon_minitimesub ruj 01, 2007 1:52 am

pa ne uspjeva bas jer problemi su ko krpelji...nemres to sam tak to je istina...kazem pokusavam Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Paris *Star

Paris *Star


Broj postova : 7
Registration date : 17.08.2007

ljubavni Problemi Empty
PostajNaslov: Re: ljubavni Problemi   ljubavni Problemi Icon_minitimened ruj 02, 2007 2:47 pm

moje probleme je jako teško zanemarir jer ih ima ko blata...na primjer plačem barem dva puta na dan ne mogu se suzdržat...moram to sve izbacit iz sebe.....osjećam se ko da vrištim a da me niko ne jebe ni po posto!!!!
[Vrh] Go down
Loving Rachel
moderator
moderator
Loving Rachel


Broj postova : 133
Registration date : 17.08.2007

ljubavni Problemi Empty
PostajNaslov: Re: ljubavni Problemi   ljubavni Problemi Icon_minitimened ruj 02, 2007 7:27 pm

lol!
[Vrh] Go down
http://lovingrachel.blog.hr
Paris *Star

Paris *Star


Broj postova : 7
Registration date : 17.08.2007

ljubavni Problemi Empty
PostajNaslov: Re: ljubavni Problemi   ljubavni Problemi Icon_minitimeuto ruj 04, 2007 5:36 pm

da najlakše se smijat..ko šta kaže onaj narodnjak..smejem se,a plače mi se!!! to je najteže
[Vrh] Go down
x Zmija x

x Zmija x


Broj postova : 23
Age : 28
Location : podaca
Registration date : 30.08.2007

ljubavni Problemi Empty
PostajNaslov: Re: ljubavni Problemi   ljubavni Problemi Icon_minitimened oľu 23, 2008 4:08 pm

x Ja san prie imala ljubawne probleme..
al sada...x))..
haha..boli me pisho za to...
sada samo sam u wezi onako
niti san zaljbuljena..
toe meni za sada gubljenje wrimena..
uzhiwaj..ne pati zbog
ljubawnih problema...
[Vrh] Go down
http://ellaxzmija.blog.hr
Sponsored content





ljubavni Problemi Empty
PostajNaslov: Re: ljubavni Problemi   ljubavni Problemi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ljubavni Problemi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Obiteljski problemi
» Obiteljski problemi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Posh Beauty :: Off Topic :: Problems-
Forum(o)Bir: