Posh Beauty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Posh Beauty

Forum Stila.
 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Chanele odbijen od posh???

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Zvjerka
Admin
Admin
Zvjerka


Broj postova : 137
Age : 31
Location : Karlovac
Registration date : 13.08.2007

Chanele odbijen od posh??? Empty
PostajNaslov: Chanele odbijen od posh???   Chanele odbijen od posh??? Icon_minitimeuto kol 21, 2007 10:52 pm

Ne previse sretna, Chanelle je stajala sama ispred VIP podrucja LA Galaxyja nakon sto se Victoria Beckham odbila naci s njom na utakmici koja je bila u srijedu.Chanelle je proputovala 6000 milja da pokusa upoznati Victoriu, ali zasto je to ucinila ja ne razumijem, da li vi razumijete?Bilo je receno da ju je Victoria Beckham odbila upoznati na utakmici u srijedu navecer.Izvor blizak Victoriji rekao je da'' nije bilo sanse da Chanelle prode kraj Victorijinog osiguranja.Victorija je polaskana da joj je Chanelle fan ali nema smisla toliko siliti i pozurivati uopznavanje.''Bivša stanarka Big Brothera dočekana je od nekoliko fotografa.Chanelle je uocena da dolazi na stadion LA Galaxy-ja u Posh stilu, odnosno u plavim trapericama, sivom kratkom kaputu i sa suncanim naocalama.Mislim da je Chanelle možda toliko zaludjena Victoriom da možda postaje njezina opsjedateljica, a da to i ne shvaća.Nadajno se da će shvatiti prije nego bude prekasno!
[Vrh] Go down
http://poshbeauty.blog.hr
Joss Fan

Joss Fan


Broj postova : 7
Location : Istra-Umag
Registration date : 22.08.2007

Chanele odbijen od posh??? Empty
PostajNaslov: Re: Chanele odbijen od posh???   Chanele odbijen od posh??? Icon_minitimesri kol 22, 2007 1:59 pm

Neznam ko je ta Chan...
[Vrh] Go down
http://jossstonefan.blog.hr/
 
Chanele odbijen od posh???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Posh i...
» Posh Nbr.1
» Posh art ...
» My Posh
» Posh na intervju

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Posh Beauty :: Posh Info :: Posh News.-
Forum(o)Bir: