Posh Beauty
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Posh Beauty

Forum Stila.
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Britney odbila Umbrellu

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Britney




Broj postova : 4
Registration date : 30.08.2007

Britney odbila Umbrellu Empty
PostajNaslov: Britney odbila Umbrellu   Britney odbila Umbrellu Icon_minitimečet kol 30, 2007 12:22 pm

Britney odbila Umbrellu Rihann10

'Sada kad kiši više nego ikada, znaj da još imamo nas, možeš stati pod moj kišobran, ella ella eh eh eh', trebala je pjevušiti Spears, ali se u jeku razvoda vjerojatno nije prepoznala u riječima.

Hip-hop zvijezda Rihanna potukla je rekorde ranije ove godine sa singlom Umbrella zadržavši se deset tjedana zaredom na vrhu britanske top-liste, što je prvi takav slučaj u posljednjih deset godina.

Ali, hit o vječnoj ljubavi pod zajedničkim kišobranom prvo je bio ponuđen posrnuloj pop-princezi, ali ona nikada nije ogovorila na ponudu američkog producenta Trickyja Stewarta.

Pjevač/tekstopisac Taio Cruz kazao je za WENN kako je radio s Trickyjem u studiju na dan kada je završio Umbrellu.

"Čim sam je čuo rekao sam da je to veliko i da to moram imati, ali on mi je odgovorio da je to za Britney."

"Čekao je i čekao, ali ga njezini ljudi nikada ga nisu nazvali."
[Vrh] Go down
Loving Rachel
moderator
moderator
Loving Rachel


Broj postova : 133
Registration date : 17.08.2007

Britney odbila Umbrellu Empty
PostajNaslov: Re: Britney odbila Umbrellu   Britney odbila Umbrellu Icon_minitimened ruj 02, 2007 7:16 pm

hmm...mislim da ta pjesma ella ella ne bi pristajala britney
[Vrh] Go down
http://lovingrachel.blog.hr
Kate

Kate


Broj postova : 21
Age : 29
Location : Karlovac
Registration date : 27.08.2007

Britney odbila Umbrellu Empty
PostajNaslov: Re: Britney odbila Umbrellu   Britney odbila Umbrellu Icon_minitimepon ruj 03, 2007 1:31 am

da nebi joj nikako pristala...

a meni je ta pjesma dobra ali mi je to eh eh tako glupo Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Sponsored content





Britney odbila Umbrellu Empty
PostajNaslov: Re: Britney odbila Umbrellu   Britney odbila Umbrellu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Britney odbila Umbrellu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Britney u restoranu
» britney ajoj
» Britney Spears Videography
» Britney Spears bikini slike (starije)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Posh Beauty :: News :: News-
Forum(o)Bir: